Jedinečný filtrační systém na úpravu pitné vody.

Světová jednička na trhu

Dle analýzy globálních tržeb za rok 2016 provedené společností Verify Markets je námi nabízený filtr eSpring nejprodávanější značkou domácích systémů pro úpravu vody na světě.

Držitel prestižních certifikaci NSF International

Náš filtr na úpravu pitné vody eSpring je první systém certifikovaný podle norem NSF/ANSI 42, 53, 55 a 401.

Filtr na vodu eSpring prošel náročným procesem testování v nezávislé certifikační laboratoři NSF International. Laboratoř NSF je jednou z nejrespektovanějších mezinárodních certifikačních autorit. Certifikace NSF zaručuje vysokou kvalitu a hodnotu testovaných produktů. Při testování byl filtr eSpring na úpravu vody podroben náročným zkouškám, které potvrdily jeho kvalitu a bezchybnou funkčnost.

Technologie uhlíkového filtru a UV lampy v jednom zařízení

První systém, který spojuje patentovanou kombinaci uhlíkového filtru, ultrafialové lampy a vyspělého elektronického monitorování pro dosažení nejlepších výsledků přímé filtrace kohoutkové vody.

Patentovaná technologie bezdrátového napájení

Technologie eCoupled, která přivádí bezdrátově energii do elektronického modulu filtru na vodu eSpring. Toto indukční napájení zajišťuje přívod energie pouze po potřebnou dobu, snižuje množství použitých elektronických součástek a tím také zjednodušuje proces výměny filtrační jednotky.

20 let výzkumu

Vytvoření sofistikovaného zařízení na úpravu pitné vody předcházelo 20 let specializovaného výzkumu a vývoje. Výsledky výzkumu byly promítnuty do tvorby tohoto jedinečného systému filtrace, který má v současnosti na svém kontě více než 100 globálních patentů.

Jednoduchá instalace a snadné použití

Filtr na vodu eSpring je ideálně uzpůsoben pro domácí použití a pro filtraci pitné vody přímo u vás doma. Instalace je jednoduchá a zvládne ji každý. Obsluha potom spočívá pouze v otočení kohoutku tak, jak jste zvyklí.

Nadčasový elegantní design

Filtrační systém eSpring je kompaktní, vyznačuje se čistými moderními liniemi a kvalitním materiálovým zpracováním. Můžete jej umístit přímo na kuchyňskou linku nebo zavěsit na stěnu. Díky přídavnému kohoutku jej můžete umístit také pod pracovní desku.

90 denní záruka vrácení peněz

Počínaje datem nákupu je zařízení chráněno prodlouženou zárukou spokojenosti zákazníka. Pokud nejste s filtrem eSpring na úpravu vody z jakéhokoliv důvodu zcela spokojeni, můžete jej v této prodloužené lhůtě vrátit.